bazeko bazeko
Polski Angielski Niemiecki

O firmie


Firma BaZeKo s.c. istnieje od 1986 roku i zajmuje się produkcją seryjną jak i prototypową obwodów drukowanych oraz montażem SMD i THT.

Działalność naszej firmy rozpoczęła się na terenie Łodzi, ale bardzo szybko zasięg naszych działań rozszerzył się na cały kraj i zagranicę. Od wielu lat współpracujemy również ściśle z Politechniką Łódzką.

Zaczynaliśmy od produkcji płytek jednostronnych, a w roku 1993 przyszła kolej na płytki dwustronne z metalizacją otworów. Od roku 2003 ruszyła pierwsza linia automatycznego montażu elementów SMD.

W roku 2006 przy wsparciu środków unijnych zakupiliśmy obecną siedzibę firmy, rozbudowaliśmy park maszynowy i znacznie unowocześniliśmy technologię. Również w tym samym roku wprowadziliśmy technologię bezołowiową i testy elektryczne płytek, jako standard.

Od 2007 roku oferujemy również kompleksowe przygotowanie produktów wraz z testami funkcjonalnymi oraz finalnym pakowaniem.

W latach 2010 i 2011 ponownie rozszerzyliśmy nasz park maszynowy o 3 wiertarki, 2 naświetlarki i 2 drukarki oraz automaty montażowe firmy Siemens i piece do lutowania rozpływowego.

Systematyczne rozszerzanie naszych możliwości produkcyjnych oraz ciągłe doskonalenie, jakości naszych wyrobów dają pełną gwarancję na spełnienie rosnących potrzeb klientów naszej firmy. Z naszych usług korzystają w coraz szerszym zakresie firmy z Niemiec, Hiszpanii, Danii, jaki i Ukrainy oraz Białorusi.

W procesach produkcyjnych wykorzystujemy wyłącznie produkty sprawdzonych i renomowanych firm. Większość materiałów sprowadzamy sami bezpośrednio od producentów polegając na ich zaleceniach i wsparciu technologicznym. Dlatego też możemy zaoferować naszym klientom wyroby najwyższej jakości.

Opierając się na opinii naszych wielu stałych klientów uważamy się za firmę elastyczną i otwartą na najróżniejsze wyzwania nawet te najbardziej skomplikowane.

maszyny maszyny naswietlarnia trawiarnia maszyny maszyny maszyny maszyny
czerwony
Polski Angielski Niemiecki

ZUP "BaZeKo" s.c.

ul. Czechosłowacka 3A

92-216 Łódź

tel./fax. (+48 42) 672 46 59

biuro[at]bazeko.pl
projekt graficzny - DotiK